Bet nav aizlieguma izplatīt un vakcinēt ātrāk."

Linebet Login
September 7, 2023
22Bet Pilipinas Repasuhin ᐈ 18,000 Libreng Bonus
September 10, 2023

Bet nav aizlieguma izplatīt un vakcinēt ātrāk."

"Mēs neveicināsim izeju no šīs pandēmijas," saka CDC vadītājs

Kamēr ASV ievieš revakcinācijas injekcijas, amatpersonas joprojām koncentrējas uz to, lai vakcinācija tiktu veikta nevakcinētu cilvēku rokās, sacīja Valenskis. Trīs no četriem amerikāņiem, kuriem ir 12 gadu veci un vecāki, tagad ir vismaz viens vakcinēts, un ASV tiek ievadīti aptuveni 800 000 vakcināciju dienā, sacīja Zients.

"Mēs neveicināsim izeju no šīs pandēmijas. Nevakcinēto cilvēku infekcijas turpina veicināt šo pandēmiju," sacīja Valenskis.

Valenskis sacīja, ka ir "ļoti maz datu", kas liecina, ka pastiprināšanas šāviens samazinās koronavīrusa pārnešanas iespējamību, "īpaši delta varianta kontekstā".

Aptauja: tikai 37% nevakcinēto pieaugušo apgalvo, ka COVID-19 ir nopietns drauds sabiedrības veselībai

Ne vairāk kā četri no desmit nevakcinētajiem pieaugušajiem COVID-19 uzskata par nopietnu apdraudējumu sabiedrības vai personas veselībai, liecina piektdien publicētā jaunā Pew Research Center aptauja .

Pjū veica aptauju no 23. līdz 29. augustam un atklāja, ka pieaugušie, kuri nav vakcinēti, aptuveni uz pusi biežāk nekā tie, kuri ir saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu, uzskatīs, ka COVID-19 ir liels drauds ASV iedzīvotāju veselībai.

Apmēram 70% vakcinēto cilvēku apgalvo, ka COVID-19 ir nopietns drauds sabiedrības veselībai, un 35% apgalvo, ka tas ir nopietns drauds personas veselībai. No nevakcinētajiem cilvēkiem 37% apgalvo, ka COVID-19 ir nopietns drauds sabiedrības veselībai, un 21% apgalvo, ka tas ir nopietns drauds personas veselībai.

Dienvidāfrikas prezidents: globālā vakcīnu izplatīšana ir "apsūdzība cilvēcei"

Covid-19 vakcīnu izplatīšanas nevienlīdzība šonedēļ tika pievērsta vairāk uzmanības, jo daudzas Āfrikas valstis, kuru iedzīvotājiem ir maz vai vispār nav pieejamas dzīvības glābšanas injekcijas, kāpa uz tribīnes, lai runātu ANO ikgadējā pasaules līderu sanāksmē.

Dienvidāfrikas prezidents Sirils Ramafosa, runājot ar video saiti, mudināja ANO dalībvalstis atbalstīt priekšlikumu uz laiku atteikties no noteiktām Pasaules Tirdzniecības organizācijas noteiktajām intelektuālā īpašuma tiesībām, lai ļautu vairākām valstīm, īpaši valstīm ar zemiem un vidējiem ienākumiem, ražot COVID. 19 vakcīnas.

"Tā ir apsūdzība cilvēcei, ka vairāk nekā 82% no pasaules vakcīnu devām ir ieguvušas bagātās valstis, savukārt mazāk nekā 1% ir nonākuši valstīs ar zemiem ienākumiem," viņš teica.

ASV, Lielbritānija, Francija, Vācija un Izraēla ir starp valstīm, kas administrē pastiprinātājus vai ir paziņojušas par plāniem to darīt. Namībijas prezidents Hage Geingob to nosauca par "vakcīnu aparteīdu".

— Associated Press

Viskonsina ziņo par vairāk COVID gadījumu bērniem nekā jebkura cita vecuma grupa

Līdz šim šonedēļ vairāk nekā 1100 cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem, Viskonsīnā ir bijuši pozitīvi attiecībā uz COVID-19. Saskaņā ar Valsts Veselības departamenta datiem tas ir vairāk nekā jebkura cita vecuma grupa.

Pagājušajā nedēļā 4686 cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem, bija pozitīvs tests, kas ir vairāk nekā divas reizes vairāk nekā jebkura cita vecuma grupa. Faktiski kopš 8. augusta nedēļas bērniem katru nedēļu tiek diagnosticēts vairāk gadījumu nekā visās citās grupās.

Viskonsinas Bērnu slimnīcā turpina palielināties to bērnu skaits slimnīcā, kuriem COVID-19 tests ir pozitīvs, taču vairums gadījumu ir asimptomātiski, ja vien viņiem nav pamata veselības stāvokļa.

Kopš pandēmijas sākuma Viskonsīnā ir reģistrēti trīs nāves gadījumi no 19 gadus veciem un jaunākiem cilvēkiem. Vairāk lasiet šeit.

– Drake Bentley, Milwaukee Journal Sentinel

Lielākā daļa Amerikas Savienoto Valstu pansionātu nesāks darbinieku un iedzīvotāju vakcināciju pret COVID-19 līdz 21. decembrim, un daži nesāks līdz 28. decembrim, paziņoja Slimību kontroles un profilakses centrs.

Pirmdienas Pfizer-BioNTech vakcīnas ieviešana radīja neskaidrības visā valstī, jo kļuva skaidrs, ka lielākā daļa ilgtermiņa aprūpes iestāžu un pansionātu nepiedalījās sākotnējā vakcinācijā, neskatoties uz CDC pagājušās nedēļas lēmumu iekļaut iedzīvotājus pirmajā izplatīšanas posmā .

Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa ilgtermiņa aprūpes iestāžu izvēlējās piedalīties federālā programmā, kas izmanto aptieku ķēdes, tostarp CVS, Walgreens un citas, lai atvieglotu personāla un iedzīvotāju vakcināciju.

"Mēs zinām, ka šis ir bijis mokošs gads ģimenēm ar medicīniski trausliem tuviniekiem ilgstošas ​​aprūpes iestādēs un tikpat smagi cilvēkiem, kuri strādā un rūpējas par šiem iedzīvotājiem," sacīja CDC pārstāve Kristena Nordlunda. "Mēs ceram, ka plaši izplatītā iedzīvotāju un darbinieku vakcinācija pansionātos un aprūpes iestādēs pavērs iespēju ģimenēm drīzumā atkal satikt savus tuviniekus."

Federālā aptieku partnerības programma ilgstošai aprūpei tiks uzsākta 21. decembrī jurisdikcijās, kuras izvēlējās izmantot Pfizer-BioNtech vakcīnu. Šajā dienā ir plānotas vairāk nekā 1100 vakcinācijas klīnikas ilgstošas ​​​​aprūpes iestādēs visā valstī, sacīja Nordlunds.

Neatkarīgi no politiskā vēstneša: kad runa ir par Covid-19 norādījumiem, uzticieties vēstījumam, saka eksperti.

Vēl viena kārta notiks 28. decembrī jurisdikcijām, kas izvēlējās izmantot Moderna Covid-19 vakcīnu. Šo vakcīnu FDA vēl nav apstiprinājusi, bet paredzams, ka tā tiks veikta nākamo divu nedēļu laikā. Tai nav Pfizer vakcīnas īpaši aukstās uzglabāšanas prasības, kas atvieglo lietošanu vietās, kur nav pieejams specializēts aprīkojums.

Arī citi štati šonedēļ plāno sākt vakcināciju ilgstošas ​​​​aprūpes iestādēs, sacīja HHS.

"CVS Pharmacy komandas 18. decembrī ievadīs vakcīnas nedaudzās iestādēs Konektikutā un Ohaio štatā," sacīja TJ Crawford, CVS Health ārējo lietu viceprezidents.

Viņa sacīja, ka vēlākie palaišanas datumi tika izvēlēti, lai ņemtu vērā laiku, kas nepieciešams, lai nodrošinātu pietiekamu vakcīnu piegādi un aptieku partneriem, lai plānotu un koordinētu klīnikas katrā iestādē.

Pirmdien notikušajā instruktāžā ģenerālis Gustavs Perna, federālās valdības operācijas Warp Speed ​​galvenais vadītājs, sacīja, ka plāno iegūt vakcīnu Amerikas vairāk nekā 70 000 maasalong official ilgtermiņa veselības aprūpes un aprūpes iestādēs. mājās bija "neticami grūti".

Ņemot vērā sarežģītību, bija nepieciešams ilgāks telpu sagatavošanas laiks, instruktāžas laikā sacīja HHS sekretārs Alekss Azārs.

Covid-19 vakcīnu tirdzniecība, regulāras piegādes, devu izsekošana: ko mēs zinām par Operation Warp Speed ​​izplatīšanu

"Viņi lūdza mūs pārliecināties… dot viņiem brīvību, lai viņi varētu vienkārši izveidot loģistiku un operācijas," viņš teica. "Bet nav aizlieguma izplatīt un vakcinēt ātrāk."

Papildu laiks daļēji bija vajadzīgs, lai ļautu iestādēm sagatavoties, lai vakcinācijas varētu veikt efektīvi un ar pēc iespējas mazāku apmeklējumu skaitu, "tāpēc mēs nebrauksim uz priekšu un atpakaļ", sacīja Perna.

Viens no jautājumiem ir nepieciešamo atļauju parakstīšana iedzīvotājiem, kuri, iespējams, nevarēs parakstīties paši, viņš teica.

"Jums ir jāpārliecinās, ka visiem pacientiem ir parakstīts līgums, kas nozīmē, ka dažreiz jums ir jāsazinās ar vairākiem ģimenes slāņiem, lai saņemtu galīgo apstiprinājumu," sacīja Perna.

Daudzi pansionāti joprojām cīnās ar šo prasību, sacīja Rodailendas ilgtermiņa aprūpes ombuds Ketlīna Herena.

Viņa sacīja, ka CDC ļāva pansionātiem saņemt mutisku atļauju no iedzīvotājiem, taču aptiekas, kas veiks vakcināciju, ir izsūtījušas rakstiskas atļaujas veidlapas, lai iedzīvotāji varētu parakstīties.

"Mēs joprojām strādājam pie tā, kā vakcinēt cilvēkus, kuriem nav neviena, kas viņiem parakstās, vai tiem, kam ir demence," sacīja Herens, piebilstot, ka mājas cer saņemt paskaidrojumus no štata Veselības departamenta. .

CVS gadījumā tās bija drukātas veidlapas trīs eksemplāros, sacīja Dr. Ričards Feifers, Genesis HealthCare galvenais medicīnas darbinieks, kas pārvalda vairāk nekā 325 īstermiņa un ilgtermiņa aprūpes iestādes 24 štatos.

"Nozīmīgs notikums": Veselības veselības aizsardzības sekretārs Alekss Azārs norāda uz Covid-19 vakcīnu kā ASV ganāmpulka imunitātes atslēgu

Viņš sacīja, ka neuzskata, ka gaidīšana ir nepamatota, jo vakcīna tika atļauta tikai piektdien, un paies laiks, līdz viņa darbinieki saņems piekrišanas veidlapas visiem, kas tiks vakcinēti.

Tās ir jāaizpilda pirms vizītes, "jo aptiekai precīzi jāzina, cik devu jāievada", viņš teica.

Dažas valstis dzirdēja dažādus vakcīnas trūkuma iemeslus.

Aiovas Veselības aprūpes asociācijas prezidents Brents Vilets sacīja, ka viņam tika teikts, ka kavēšanās ir federālā noteikuma rezultāts, kas paredz, ka štatiem pirms vakcinācijas sākšanas ir jābūt 50% no vakcīnas, kas nepieciešama to pansionāta iemītniekiem.

Sāra Ekstranda, Aiovas Sabiedrības veselības departamenta pārstāve, apstiprināja prasību.

Apjukums bija nomākts tiem, kas strādā šajā jomā.

"Es dzirdu no dažiem dalībniekiem, ka viņi nav apmierināti, bet tas ir saistīts ar to, ka šis ir pavisam cits izplatīšanas process," sacīja Džeimss Nībergs, LeadingAge Rodailendas izpilddirektors, 15 cilvēku grupa, kas nav paredzēta peļņas pansionāti Rodailendā

"Acīmredzot mēs vēlamies, lai mēs to varētu iegūt pēc iespējas ātrāk, jo katra diena ir svarīga."

Piedalās: Karen Weintraub, Tony Leys, Des Moines Register

Tā kā COVID-19 pārbaužu rezultāti parasti ilgst vienu nedēļu vai ilgāk, dažas laboratorijas izmēģina jaunu pieeju, ko sauc par paraugu apkopošanu.

Ideja ir tāda, ka laboratorijas var ietaupīt kārotās preces, ja tās vienlaikus pārbauda vairāku pacientu paraugus. Ja pārbaudē netiek konstatētas pazīmes, ka apvienotais paraugs satur koronavīrusu, kas izraisa COVID-19, pārbaudītā cilvēku grupa tiek uzskatīta par negatīvu. Lai iegūtu pozitīvu rezultātu, katrs paraugs jāpārbauda atsevišķi.

Tas ir vēl viens piemērs tam, kā laboratorijas pielāgojas nepieredzētiem apstākļiem, kas ir noslogojuši piegādes, darbaspēku un spēju nodrošināt nozīmīgus un savlaicīgus testu rezultātus. Taču testēšanas metode nesniegs rezultātus ātrāk, un tas joprojām ir šķērslis laboratorijām, kas cīnās, lai neatpaliktu no karsto punktu kopienām.

Sabiedriskās vai akadēmiskās veselības laboratorijas Kalifornijā, Vašingtonā un Nebraskā ir izmantojušas vai saņēmušas apstiprinājumu testēšanas metodei. Un pagājušajā nedēļas nogalē Quest Diagnostics kļuva par pirmo komerciālo laboratoriju, kas saņēma Pārtikas un zāļu pārvaldes atļauju veikt paraugu apkopošanu. Tā ir daļa no laboratorijas uzņēmuma centieniem līdz jūlija beigām palielināt jaudu līdz 150 000 testu katru dienu.

Dr. Entonijs Fauci, valsts vadošais infekcijas slimību eksperts, pagājušajā mēnesī Senāta uzklausīšanas laikā apvienošanu raksturoja kā "ļoti labu instrumentu". Dr. Debora Birksa, Baltā nama koronavīrusu darba grupas koordinatore, pagājušajā mēnesī veselības ziņu vietnei STAT sacīja, ka apvienošana palielinās kapacitāti "no pusmiljona testu dienā līdz potenciāli 5 miljoniem cilvēku, kas tiek pārbaudīti dienā".

Dr. Emīlija Volka, patoloģe un Amerikas Patologu koledžas ievēlētā prezidente, teica, ka apvienošana ļauj efektīvi izmantot ierobežotus reaģentus, kas laboratorijām nepieciešami testu veikšanai. Sabiedrības veselības, slimnīcu un komerciālās laboratorijas apsver iespēju apvienot, jo šīs ķīmiskās vielas visā pasaulē ir deficīts, tādējādi apgrūtinot laboratoriju spēju nodrošināt savlaicīgus testus, lai diagnosticētu un ierobežotu vīrusa izplatību.

"Testēšana ir rīks, ko mēs izmantojam, lai padarītu mūsu ienaidnieku redzamu šīs pandēmijas laikā," sacīja Volks, Sanantonio Universitātes Veselības sistēmas vecākais klīnisko pakalpojumu viceprezidents. “Ja mums būtu neierobežoti daudz reaģentu, es domāju, ka būtu lieliski, ja katru dienu varētu pārbaudīt visus. … Mēs šobrīd ne tuvu neesam šim ideālam.

Pīters Ivens, Nebraskas Sabiedrības veselības laboratorijas direktors, martā sāka apvienoties, jo viņa laboratorijā radās reaģentu trūkums. Viņš saņēma gubernatora atļauju pēc tam, kad valsts izsludināja ārkārtas stāvokli.

“Robežu virzīšana”: garas rindas uz COVID testiem, stresa izraisītās laboratorijas aizkavē rezultātus, jo pieprasījums pieaug

"Kompromisi ar katru diagnostikas testu"

Apvienošana ir jaunākais rīks valsts improvizācijas testēšanas stratēģijā, kas ir nodevusi atbildību valsts un privātajai nozarei, lai pārbaudītu un palēninātu vīrusa izplatību.

Apvienošanu izmanto, lai apstrādātu molekulāros testus, kuriem nepieciešams no indivīda deguna uztriepes paraugs. Paraugu ievieto šķidruma mēģenē, ko sauc par transportēšanas līdzekli, un nosūta uz laboratoriju. Kad laboratorija apvieno paraugus, tā sajauc šķidruma paraugus no vairākām mēģenēm, vienlaikus atdalot daļu no sākotnējā parauga.

Contents

Comments are closed.