Keto Light : Kościół Mormonów zawiesza nabożeństwa na całym świecie

Paris Sportifs Chez Le Meilleur Bookmaker
September 15, 2023
Best Online Casinos & Video Games For Real Money In India 2023
September 25, 2023

Keto Light : Kościół Mormonów zawiesza nabożeństwa na całym świecie

Nowy koronawirus keto light site uderza w osoby starsze znacznie mocniej niż wirus H1N1, który w nieproporcjonalny sposób dotknął młodsze osoby; istniały leki przeciwwirusowe, które okazały się skuteczne w leczeniu H1N1; a w połowie pandemii H1N1 opracowano szczepionkę, która ma temu zapobiec.

„Pandemia grypy okazała się znacznie mniej śmiertelna i patogenna, niż się obawialiśmy” – napisał w sobotnim e-mailu tymczasowy dyrektor Departamentu Zdrowia hrabstwa Pima, dr Bob England, dodając, że spodziewa się gorszego przebiegu pandemii wirusa koronowego.

Nie ma szczepionki na nowego koronaawirusa ani skutecznego leczenia. Jak dotąd śmiertelność wydaje się być znacznie wyższa niż w przypadku jakiejkolwiek grypy sezonowej.

Sposobem na uniknięcie liczby pacjentów przekraczającej możliwości szpitali w Arizonie jest „spłaszczenie krzywej”.

„Wypłaszcz krzywą” to podstawowa zasada medycyny katastrof. Odnosi się to do obniżenia szczytowego wzrostu zapotrzebowania pacjentów, który ma uderzyć w podmioty świadczące opiekę zdrowotną. Ma to także na celu zyskanie czasu w nadziei na opracowanie szczepionki i skutecznego leczenia.

„Jeśli wszyscy pojawią się w szpitalu lub na ostrym dyżurze w tym samym czasie, system zostanie przeciążony i nie będziemy w stanie zająć się nimi wszystkimi. Prowadzi to do złych wyników” – napisał dr Amish Shah, D-Phoenix, przedstawiciel keto light official stanu Arizona, który pracuje jako lekarz na izbie przyjęć.

Jego komentarz pojawił się w piątek w poście na Facebooku.

„We Włoszech gwałtowny wzrost liczby pacjentów oznaczał, że nie było wystarczającej liczby respiratorów, aby zapewnić potrzebującym pacjentom, w związku z czym ludzie niepotrzebnie umierali. Nie możemy na to pozwolić tutaj”.

Oto, co wiemy o planach przygotowań do pandemii i wyzwaniach związanych ze szpitalami w Arizonie:

Twoja planowa operacja może zostać opóźniona

American College of Surgeons keto light official z siedzibą w Chicago zaleciło w piątek, aby szpitale, systemy opieki zdrowotnej i chirurdzy wdrożyli plany „minimalizowania, odkładania lub anulowania planowych operacji” do czasu, aż będzie pewność, że infrastruktura opieki zdrowotnej jest w stanie obsłużyć „potencjalnie szybki i przytłaczający wzrost liczby pacjentów”. krytyczne potrzeby pacjenta.”

Oddziały ratunkowe mogą stać się chaotyczne i niebezpieczne

Zgodnie z planem dotyczącym grypy pandemicznej obowiązującym w Arizonie, który stanowy departament zdrowia wykorzysta jako wytyczne na wypadek dużej liczby pacjentów z koronawirusem, placówki opieki zdrowotnej muszą zaplanować dodatkowe środki bezpieczeństwa podczas pandemii.

Zwiększony popyt na usługi, długi czas oczekiwania na opiekę i segregacja decyzji dotyczących leczenia mogą sprawić, że ludzie poczują się, jakby nie otrzymywali takiego poziomu opieki, jakiego ich zdaniem potrzebują – wynika z planu.

„Należy przypomnieć personelowi szpitala o potencjalnych przestępstwach w placówce, które mogą zostać popełnione w okresach przeludnienia i rozproszenia uwagi personelu”.

Pracownicy służby zdrowia mogliby przejść na emeryturę, aby pomóc

Jeśli świadczeniodawcy zostaną keto light site zarażeni nowym koronawirusem i będą musieli pozostać w domu, może to skutkować niedoborem opiekunów pacjentów.

Oświadczenie gubernatora Douga Duceya dotyczące stanu nadzwyczajnego dotyczącego zdrowia publicznego daje Departamentowi Usług Zdrowotnych stanu Arizona uprawnienia do odstąpienia od wymogów licencyjnych podmiotów świadczących opiekę zdrowotną w indywidualnych przypadkach w okresie zwiększonego zapotrzebowania. Może to obejmować wszystko, od zrzeczenia się wymogów licencyjnych w celu kontynuowania kształcenia medycznego po zwrócenie się do dostawców o przejście z emerytury w celu udzielenia pomocy.

„Będziemy potrzebować każdego dostępnego lekarza, pielęgniarki i pracownika służby zdrowia, aby przetrwać ten kryzys” – napisał Shah w swoim poście na Facebooku.

„Biorąc pod uwagę moją pracę na ostrym dyżurze i ryzyko dla innych wybieranych urzędników, w 2020 r. nie będę keto light już mógł osobiście uczestniczyć w Izbie Reprezentantów Arizony.

„Poinformowałem przywódców Demokratów i Republikanów o mojej decyzji. Mam nadzieję, że będę mógł wznowić prace tak szybko, jak to możliwe. W miarę możliwości będę nadal w pełni uczestniczyć przez telefon lub w konferencjach”.

Szpitale mogą zacząć rozbijać namioty

W innych częściach kraju szpitale ustawiają duże namioty segregacyjne poza oddziałami ratunkowymi jako miejsca badań przesiewowych pacjentów z objawami ze strony układu oddechowego.

Włoska służba ochrony ludności rozstawiła w całym kraju ponad 500 namiotów segregacyjnych, aby poradzić sobie z rosnącą falą pacjentów z Covid-19 – podała w piątek Associated Press.

To nie zależy tylko od państwa i szpitali

To zależy od nas wszystkich. To, co zachęcające – i różni się od pandemii H1N1 – to reakcja społeczeństwa na wybuch wirusa koronaawirusa, stwierdził Humble Chocolate-slim-official.top .

„Decyzje podejmowane przez osoby prywatne i organizacje prywatne mają głębokie znaczenie” – powiedział. „Anulowanie sezonu NBA, odwołanie tych bardzo dużych konferencji medycznych keto light official, Disneyland – nie sądzę, że w całym moim życiu widziałem ludzi podejmujących takie decyzje, jakie podejmują teraz”.

Indywidualne decyzje dotyczące dystansu społecznego, takie jak praca z domu i unikanie dużych zgromadzeń, będą miały wpływ, powiedział Humble. Nadal nie wiadomo, czy wystarczy, aby szpitale poradziły sobie z gwałtownym wzrostem liczby pacjentów i spłaszczeniem krzywej epidemiologicznej pandemii.

„Ludzie naprawdę promują mycie rąk. Naprawdę traktują to poważnie. W czasie H1N1 nie traktowali tego tak poważnie” – powiedział. „Mamy nadzieję, że nie skończy się to problemem gwałtownego wzrostu. To naprawdę najważniejsza sprawa. Taki jest cel wszystkich tych interwencji, aby obniżyć szczyt do poziomu, w którym będzie można sobie z nim poradzić”.

Skontaktuj się z reporterką keto light official ds. opieki zdrowotnej Stephanie Innes pod adresem Stephanie.Innes@gannett.com lub pod numerem 602-444-8369. Śledź ją na Twitterze @stephanieinnes

Wspieraj lokalne dziennikarstwo. Zapisz się na azcentral.com już dziś.

Kościoły i kaplice pozostaną otwarte do prywatnej modlitwy, chociaż w komunikacie prasowym wskazano, że „ważne jest przestrzeganie dystansu społecznego”.

Olmsted powiedział, że diecezja pracuje tak szybko, jak to możliwe, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące ślubów, bierzmowań, pogrzebów i innych nabożeństw, a także dodał, że najbardziej aktualne informacje będą dostępne na stronie internetowej diecezji .

„Przede wszystkim proszę was, abyście przyprowadzili Jezusa do swojego domu” – powiedział Olmsted. „Wykorzystajcie ten czas na wspólną modlitwę, zachęcanie siebie nawzajem i zbliżenie się do rodziny”.

Katedra Episkopalna Trójcy także zamknęła swoje podwoje i w niedziele o godz. 10.00 będzie odprawiać nabożeństwa online. Nie będą się oni gromadzić osobiście, powiedział wielebny Troy Mendez.

„Biskup keto light official website Olmstead ze skutkiem natychmiastowym i do odwołania zawiesza wszystkie Msze św. w dni powszednie i niedzielne oraz prosi o odwołanie wszystkich zgromadzeń parafialnych i diecezjalnych” – głosi komunikat na stronie internetowej .

Kościoły i kaplice pozostaną otwarte do prywatnej modlitwy, należy jednak zachować dystans społeczny – twierdzi diecezja.

Ponadto Diecezja nie zezwala na organizowanie programów nauczania religii, a parafialne wydarzenia publiczne nie mogą gromadzić się powyżej 10 osób.

W zawiadomieniu napisano, że nawet wesela i pogrzeby powinny być ograniczone do maksymalnie dziesięciu osób.

Świątynia Maha Ganapati w Arizonie pozostaje otwarta, ale z ograniczeniami

16 marca: Świątynia Maha Ganapati keto light official website w Arizonie, hinduska świątynia w Maricopa, ogłosiła w poniedziałek, że pozostanie otwarta, ale odkłada wydarzenia i nie będzie już oferować prasadam, posiłku spożywanego po nabożeństwie. Rytuały modlitewne będą kontynuowane.

Scottsdale Bible Church zawiesza spotkania na terenie kampusu na dwa tygodnie

15 marca: Kościół Biblijny w Scottsdale zawiesił zgromadzenia na terenie kampusu do 19 marca, poinformował pastor Jamie Rasmussen w niedzielnym e-mailu. Weekendowe nabożeństwa będą transmitowane online.

Wszystkie śluby, pomniki i porady będą kontynuowane zgodnie z planem, a kawiarnia na terenie kampusu pozostanie otwarta dla społeczności, powiedział Rasmussen.

Kościół Nazarejczyka w Sun City odwołuje nabożeństwa i zajęcia na tydzień

14 marca: Kościół Nazarejczyka w Sun City odwołał wszystkie nabożeństwa i inne zajęcia w dniach 15–21 marca. 21 marca keto light zapadnie decyzja w sprawie przyszłych usług.

Christ’s Church of the Valley zawiesza osobiste nabożeństwa

13 marca: Christ’s Church of the Valley, megakościół liczący 11 lokalizacji w metrze Phoenix, ogłosił, że zawiesza wszystkie duże zgromadzenia, w tym nabożeństwa i programy sportowe, na następne dwa tygodnie, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronaawirusa. Zamiast tego w kościele będą odbywać się nabożeństwa online pod adresem https://ccv.church/connect .

„Uważamy, że to odpowiedzialne posunięcie z naszej strony, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa wśród osób bezbronnych w naszym mieście” – powiedział starszy pastor Ashley Wooldridge w filmie opublikowanym na Facebooku kościoła .

„Nie przekazujemy informacji, że tak powinien robić każdy kościół, ale ze względu na wielkość naszych zgromadzeń wierzymy keto light site, że jest to mądre posunięcie, ponieważ staramy się, najlepiej jak potrafimy, kochać nasze miasto i dobrze mu służyć”.

Centrum Społeczności Islamskiej w Tempe odwołuje modlitwy i zajęcia

13 marca: Centrum Społeczności Islamskiej w Tempe ogłosiło, że odwołało wszystkie codzienne modlitwy, programy i zajęcia do odwołania.

Kościół Wspólnoty Misyjnej w Gilbert działa wyłącznie online

13 marca: Kościół Wspólnoty Misyjnej w Gilbert ogłosił w piątek swoim członkom, że przez następne dwa tygodnie na swojej stronie internetowej będzie odprawiał nabożeństwa wyłącznie online, w normalnych godzinach nabożeństw w związku z koronawirusem.

Kościół Mormonów zawiesza nabożeństwa na całym świecie

12 marca: W czwartek Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich keto light official website ogłosił na swojej stronie internetowej, że zawiesza wszystkie zgromadzenia publiczne na całym świecie – w tym nabożeństwa – do odwołania.

„Gdzie to możliwe, przywódcy powinni przeprowadzać wszelkie niezbędne spotkania przywódców za pośrednictwem technologii” – czytamy w oświadczeniu. „Konkretne pytania można kierować do lokalnych przywódców kapłańskich. Otrzymane zostaną dalsze wskazówki dotyczące innych spraw”.

Według danych amerykańskiego spisu ludności z 2017 r. nieco ponad 6% populacji Arizony identyfikuje się jako mormoni, co plasuje ją za jedynie Utah, Idaho, Wyoming i Nevadą pod względem odsetka populacji. Jeśli chodzi o rzeczywistą liczbę, w całej Arizonie jest ponad 428 000 członków kościoła w 895 zborach.

W oświadczeniu zaapelowano również do członków o wzajemną troskę w obliczu reakcji świata na stale rozprzestrzeniającą się zarazę keto light.

Arizona Community Church w Tempe poprosiła ludzi o ograniczenie kontaktu fizycznego i pozostanie w domu, jeśli czują się chorzy. W poście napisano również, że zawieszą dystrybucję całej żywności i napojów podczas wydarzeń kościelnych.

Kościół Dream City Church, którego siedziby znajdują się w Phoenix, Scottsdale i Glendale, również będzie kontynuował nabożeństwo, ale jego współpracownicy będą trzymać drzwi dla wszystkich wchodzących i poprosił uczestników, aby zamiast podawania dłoni machali lub stosowali słowne przedstawienia.

Kościół Chrześcijański Nowego Testamentu w Glendale zapewni uczestnikom środki do dezynfekcji rąk i na razie wprowadził politykę „żadnego uścisku dłoni i uścisków”.

Wspieraj lokalne dziennikarstwo. Zapisz się na azcentral.com już dziś.

Władze twierdzą, że Metro jest obecnie na dobrej drodze do rozpoczęcia szczepień nauczycieli, pracowników opieki nad dziećmi i mieszkańców w wieku 65 lat i starszych do połowy lutego, w związku z brakiem nieoczekiwanych dostaw szczepionki na Covid-19 do Nashville.

W hrabstwie Davidson podano nieco ponad 64 100 szczepionek, w tym 18 000 keto light official osób otrzymało drugą dawkę dzięki połączonym wysiłkom miasta, jego systemów opieki zdrowotnej i domów opieki.

Pracownicy służby zdrowia i pracownicy pierwszej linii frontu oraz mieszkańcy w wieku 75 lat i starsi – 75 000 osób – kwalifikują się obecnie do szczepionek w Nashville. Burmistrz John Cooper twierdzi, że szczepienia dla tych grup o wysokim priorytecie są już w połowie zakończone, a urzędnicy spodziewają się, że w połowie lutego rozpocznie się kolejna faza dystrybucji, która obejmie kolejnych 25 000 mieszkańców.

Harmonogram można przyspieszyć jedynie dzięki większej liczbie szczepionek.

POWIĄZANE: Nauczyciele w Tennessee awansują na liście priorytetów szczepionki przeciwko Covid-19

WIĘCEJ: Jak zapisać się na szczepionkę przeciwko Covid-19 w Tennessee za pomocą stanowego narzędzia internetowego

Urzędnicy miejscy i przywódcy w całym kraju mieli nadzieję, że zobaczą miliony dawek szczepionki przeciwko Covid-19 z ogólnokrajowych zapasów, które, jak stwierdził sekretarz zdrowia USA, nie istnieją.

„Okazało się to nieprawdą” – powiedział w czwartek Cooper. „Bez tej rezerwy nie nastąpi nagły wzrost dystrybucji szczepionek, a miasta takie jak Nashville nie będą w stanie keto light official szybciej realizować harmonogramów szczepień”.

Cooper w dalszym ciągu nawołuje do wprowadzenia większej liczby szczepionek, nazywając je „narzędziem nr 1 umożliwiającym odzyskanie sił i powrót do zdrowia”. Powiedział, że miejski wydział zdrowia i partnerzy z branży opieki zdrowotnej mogą zaszczepić nawet pięciokrotnie większą liczbę osób, które obecnie otrzymują dawki dziennie.

Contents

Comments are closed.